O nas

Firma Info-Centrum Konsulting Spółka z o.o. powstała w 2010 roku. Na początku główną działalnością były usługi księgowe. Wędkarstwo, dla udziałowców i zarządu spółki, było wówczas odskocznią od podatków, przepisów i dokumentów. W 2013 roku powstał pomysł, żeby tę wieloletnią pasję zamienić w drugi, obok usług księgowych, profil działalności spółki. W marcu 2013 roku rozpoczęła się produkcja zanęt wędkarskich pod marką PISCARI. Od początku priorytetem było opracowywanie receptur zanęt na bazie naturalnych, jak najmniej przetworzonych, składników.

PISCARI - z języka łacińskiego oznacza "łowić ryby", "wędkarstwo".

W 2014 roku do sprzedaży trafiło 5 produktów – zanęt wędkarskich, pod marką PISCARI. Od tego czasu oferta systematycznie się powiększa i na koniec 2021 roku na rynku było dostępnych ponad 70 pozycji, w tym, obok zanęt wędkarskich, znajdowały się dodatki zanętowe, melasy, gliny wędkarskie oraz spławiki wyczynowe, akcesoria wędkarskie i ubrania firmowe.

Od grudnia 2016 roku firma Info-Centrum Konsulting Spółka z o.o. zaczęła przekształcać się w firmę rodzinną i obecnie jedynymi udziałowcami są członkowie rodziny Czuba. I choć jesteśmy niewielką firmą, to cały czas inwestujemy i rozwijamy się. W 2021 roku oddaliśmy do użytku nowe hale magazynowe i produkcyjne.

Jako właściciele marki PISCARI, od wielu lat wspieramy wędkarską młodzież, w której upatrujemy przyszłość wędkarstwa. Sponsorujemy szkółki wędkarskie, wspieramy młodych zawodników, którzy startują w zawodach wędkarskich pod marką PISCARI, przekazujemy nagrody na zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży. Od 2018 roku współpracujemy z Radą ds. Młodzieży ZG PZW, przekazując produkty marki PISCARI na cele statutowe Rady, m.in. na obozy wędkarskie dla dzieci i młodzieży.

Pozytywne opinie na temat produktów marki PISCARI oraz rosnąca rzesza ich sympatyków, nakłada na nas nowe wyzwania, którym staramy się sprostać. Przez cały czas dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości, wprowadzamy na rynek nowe towary oraz dbamy o to, by ich jakość oraz receptura były niezmienne i powtarzalne. Naszym celem jest, aby wędkarze stosujący produkty marki PISCARI czerpali radość i satysfakcję z wędkowania.

Jesteśmy dla Was i działamy z myślą o Was:
Magdalena Czuba, Paweł Czuba, Maciej Czuba

Nasze produkty

Kolendra PISCARI

Skondensowana substancja zapachowa do aromatyzowania zanęt i glin wędkarskich.
Zawartość wystarcza na 30 kg suchej mieszanki.

 

Melasa bream brasem PISCARI

Ciemnobrązowy gęsty syrop. Produkt uboczny podczas produkcji cukru, w 100% naturalny. Doskonały dodatek do zanęt wędkarskich na ryby karpiowate:...

Czerwony robak PISCARI

Silnie zapachowa substancja do aromatyzowania zanęt oraz glin wędkarskich, a także dumbellsów i kulek proteinowych.
Jedna dawka wystarcza na...

Wasze opinie o produktach

Bardzo często wyjeżdzam na ryby i to co jest dla mnie najważniejsze to jakość zanęt jakie używam. Od pewnego czasu trafiłem na marke Piscari i jestem bardzo zadowolony bo robią świętną robotę.

Tomasz Wagner

Od 3 lat używam zanęt Piscari z powodzeniem, łowiąc na łowiskach PZW jak i na komeryjnych. Bardzo lubie mieszanek na karpia są bardzo skuteczne na większe ryby.

Krzysztof Nowak

Zanęty Piscari pokazał mi mój znajomy, byłem bardzo ciekaw czy są na tyle dobre jak opisywał. Co ciekawe użyliśmy dwóch tych samych mieszanek i każdy z nas połowił rewelacyjnie. Ja polecam warto spróbować.

Michał Jakubiak

SIEDZIBA:

Info-Centrum Konsulting Spółka z o.o.

Aleje Jerozolimskie 6 lok. 310, 00-374 Warszawa

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNY PISCARI:

Buchałowice 21, 24-150 Nałęczów

Kontakt telefoniczny: +48 884 953 999

Napisz do nas piscari.kontakt@gmail.com

 

Znajdź nas na:


© PISCARI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Projekt i wykonanie: ITSpec