O nas

Jesteśmy producentem zanęt wędkarskich i komponentów zanętowych marki PISCARI. Historia: Spółka INFO-CENTRUM KONSULTING powstała w 2010 roku. Główną działalnością jest doradztwo prawno-podatkowe. Spółka prowadzi w Lublinie Kancelarie Prawno-Podatkową. W marcu 2013 roku rozpoczęliśmy produkcję zanęt wędkarskich i komponentów zanętowych.

A było to efektem wieloletniej pasji wędkarskiej udziałowców, zarządu spółki oraz pracowników. Pomimo szerokiej gamy zanęt i komponentów, doświadczaliśmy wielu braków. Robiąc własne mieszanki i komponenty osiągaliśmy lepsze efekty, a skala naszych sekretnych składników była co raz większa. Powiększaliśmy skale, aż połączone wiedza, pasja oraz doświadczenie dały efekt w postaci produktów pod nazwą PISCARI. I dziś z nasze zanęty i komponenty podbijają swoją skutecznością serca wędkarzy i gusta ryb.

Nasze zanęty

Karp miód

Mieszanka gruboziarnista o ciemno żółtym zabarwieniu, aromatyzowana i dosładzana miodem, na łowiska o dużej presji wędkarskiej. W zależności od...

Drobno mielona mieszanka o podwyższonej zawartości dodatków aromatyzujących. Brązowo-czerwone zabarwienie oraz charakterystyczny aromat cynamonu...

Biszkopt truskawka

Biszkopt truskawkowy - dodatek zanętowy w postaci drobno zmielonego, słodkiego biszkoptu. Słodycz i zapach dodatku doskonale podnosi skuteczność...

Wasze opinie o produktach

Bardzo często wyjeżdzam na ryby i to co jest dla mnie najważniejsze to jakość zanęt jakie używam. Od pewnego czasu trafiłem na marke Piscari i jestem bardzo zadowolony bo robią świętną robotę.

Tomasz Wagner

Od 3 lat używam zanęt Piscari z powodzeniem, łowiąc na łowiskach PZW jak i na komeryjnych. Bardzo lubie mieszanek na karpia są bardzo skuteczne na większe ryby.

Krzysztof Nowak

Zanęty Piscari pokazał mi mój znajomy, byłem bardzo ciekaw czy są na tyle dobre jak opisywał. Co ciekawe użyliśmy dwóch tych samych mieszanek i każdy z nas połowił rewelacyjnie. Ja polecam warto spróbować.

Michał Jakubiak

SIEDZIBA:

Info-Centrum Konsulting Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 6 lok. 310,00-374 Warszawa

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNY PISCARI:

Buchałowice 21, 24-150 Nałęczów

Kontakt telefoniczny: +48 884 953 999

Napisz do nas zamowienia@piscari.pl

 

Znajdź nas na:


© Piscari - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Projekt i wykonanie: ITSpec